منو
سبد خرید

شرایط و قوانین

                                         

 

به سایت رسمی شرکت آپادانا خوش آمدید 

صنایع چوبی آپادانا فعالیت خود را از سال 1382 در کارخانه ای واقع در ماهدشت آغاز نموده است.مهم ترین هدف شرکت آپادانا تامین رضایت شما عزیزان از محصولات آپادانا می باشد.

امید است که در این مسیر بتوانیم موفق بوده و رضایت شما را جلب نمائیم. 

همراهان عزیز آپادانا شما میتوانید برای خرید محصولات ما از دو طریق اقدام نمائید .

1- خرید حضوری : همراهان عزیز می توانند با توجه به محل سکونت خود به نزدیک ترین نمایندگی آپادانا مراجعه نمایند و خرید خود را انجام دهند . لازم به ذکر است لیست کلیه نمایندگی های حضوری در سایت قابل مشاهده می باشد . 

2- خرید غیر حضوری یا آنلاین : شما عزیزان میتوانید بصورت آنلاین از سایت رسمی و مورد تائید شرکت به نشانی  https://apadanawoodshop.ir  خرید خود را به ثبت برسانید . مشاورین فروش ما در فروشگاه اینترنتی در سریع ترین زمان ممکن پیگیر سفارش و خرید شما خواهند بود.

کلیه محصولات صنایع چوبی آپادانا ، دارای 3 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد . 

لازم به ذکر است که مغایرت ها و ایرادات اعلام شده توسط مشتری ، بوسیله خدمات پس از فروش مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت تائید وجود نقص ، کالا مشممول استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد بود.

صنایع چوبی آپادانا مفتخر است در راستای تکریم و ارتباط با مشتریان ، از طریق شبکه های اجتماعی نیز پاسخگوی سوالات و انتقادات مشتریان خود می باشد. لطفا با نظرات خود در بهبود کیفیت و گسترش خدمات رسانی این مجموعه مشارکت فرمائید.